Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Nyper og rognebær
Blyant på tynt papir
Arket: 22x35
Usignert
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 400
Blyant på tynt papir
Arket: 22x35
Usignert
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 1 000–1 500