Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Mannen som hadde pjoltret i seg en levende firfisle

Blyant på tynt papir
Lysmål: 26,5x18,5
Usignert

Påtegnet på baksiden av bakplaten: "Mannen som hadde pjoltret i seg en levende firfisle... - Denne skisse er utført av Th. Kittelsen. H. Th. Kittelsen."

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 4 000