Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Bjørnen og prinsessen
Blyant på middels tynt papir
Arket: 21x16,5
Usignert
Skisse av bjørnen på baksiden av arket.
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 2 700