Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Bjørnen og prinsessen

Blyant på middels tynt papir
Arket: 21x16,5
Usignert

Skisse av bjørnen på baksiden av arket.

Proveniens:

Kunstnerens familie.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 2 700