Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
To havuhyrer

Blyant og tusj på papir
30,5x21,5
Usignert

Påtegnet med tittel i tusj av kunstneren.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 7 100