Kittelsen, Theodor(1857-1914)
To havuhyrer
Blyant og tusj på papir
30,5x21,5
Usignert
Påtegnet med tittel i tusj av kunstneren.
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 7 100
Blyant og tusj på papir
30,5x21,5
Usignert
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 3 000–5 000