Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
To havuhyrer

Blyant og tusj på papir
30,5x21,5
Usignert

Påtegnet med tittel i tusj av kunstneren.

Proveniens:

Kunstnerens familie.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 7 100