Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Nisser og Dværge bygger i Berge

Blyant og tusj på papir, oppklebet på papir
Arket: 26x20,5 Oppklebingsarket: 35,5x27,5
Usignert

Påtegnet med tittel i tusj av kunstneren på oppklebingsarket.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 6 500