Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Nisser og Dværge bygger i Berge

Blyant og tusj på papir, oppklebet på papir
Arket: 26x20,5 Oppklebingsarket: 35,5x27,5
Usignert

Påtegnet med tittel i tusj av kunstneren på oppklebingsarket.

Proveniens:

Kunstnerens familie.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 6 500