Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Dahl, Cecilie (1858-1943)
Sittende gutt i landskap 1911

Olje på lerret
80x101
Signert og datert nede t.h.: Cecilie Dahl 1911

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering