Berg, Hans Johan Frederik(1813-1874)
Gutteportretter
Akvarell, lysmål
43x28
Begge signert nede t.v.: HJF Berg Den ene stedsbestemt og datert nede t.v.: London 1871
2 stk. selges samlet. Kopien fra London er etter den italienske manieristen Jacobo Pontormo (1494-1557) og det andre er etter den flamlendske barokkmesteren Anton van Dyck (1599-1641).
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00