Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Kavli, Arne (1878-1970)
Dekorasjon 1928

Olje på lerret
105x84
Signert, datert og påtegnet med tittel nede t.v.: Dekoration - A-K-28

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 600–4 800 EUR 2 900–3 900

Tilslag NOK 32 000