Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på lerret
50x39,5
Signert nede t.v.: A. Kavli

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 6 000–8 400 EUR 4 900–6 900

Tilslag NOK 80 000