Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Peters, Wilhelm (1851-1935)
Geiter ros til nytt beite 1923

Olje på lerret
65x94
Signert og datert nede t.h.: Wm Peters 23

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 800–7 200 EUR 3 900–5 900

Tilslag NOK 38 000