Peters, Wilhelm(1851-1935)
Geiter ros til nytt beite 1923
Olje på lerret
65x94
Signert og datert nede t.h.: Wm Peters 23
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 800–7 200EUR 3 900–5 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 38 000
Olje på lerret
65x94
Vurdering