Hauge, Marie(1864-1931)
Mødre med barn i interiør
Olje på lerret
75x99
Signert nede t.v.: Marie Hauge.
Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 3 600–6 000EUR 2 900–4 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 42 000
Olje på lerret
75x99
Vurdering