Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Hauge, Marie(1864-1931)
Mødre med barn i interiør

Olje på lerret
75x99
Signert nede t.v.: Marie Hauge.

Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 3 600–6 000EUR 2 900–4 900

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 42 000