Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Hauge, Marie (1864-1931)
Mødre med barn i interiør

Olje på lerret
75x99
Signert nede t.v.: Marie Hauge.

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000 USD 3 600–6 000 EUR 2 900–4 900

Tilslag NOK 42 000