Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Krohg, Oda(1860-1935)
Pike med eple

Olje på lerret
55x38
Signert oppe t.h.: Oda Krohg

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 200–9 600EUR 5 900–7 800

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 72 000