Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Krohg, Oda (1860-1935)
Pike med eple

Olje på lerret
55x38
Signert oppe t.h.: Oda Krohg

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 7 200–9 600 EUR 5 900–7 800

Tilslag NOK 72 000