Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Krohg, Christian (1852-1925)
Gammel kone 1879

Olje på lerret
23,5x20
Signert og datert nede t.h.: C. K. 17.5.79.

Thue, nr. 12.

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 800–7 200 EUR 3 900–5 900

LITTERATUR: Oscar Thue (Red. Knut Berg): Christian Krohg, Oslo 1997, kat.nr. 12, omtalt s. 40, avbildet s. 323.