Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Balke, Peder(1804-1887)
Seilskuter

Olje på plate
8x10
Usignert

Kunstnernes Hus 1954, kat.nr. 59.

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 20 000