Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Waksvik, Skule (1927-2018)
Elg 2014

Bronse
H: 42 cm.
Signert og datert på plinten: Skule W 2014

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000 USD 4 800 EUR 3 900

Tilslag NOK 30 000