Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Waksvik, Skule(1927-2018)
Elg 2014

Bronse
H: 42 cm.
Signert og datert på plinten: Skule W 2014

Vurdering
NOK 40 000USD 4 800EUR 3 900

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000