Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Waksvik, Skule (1927-2018)
Føll 2004

Bronse
H: 110, L: 100, D: 58
Signert og datert på plinten: Skule W 2004

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000 USD 18 000–24 100 EUR 14 700–19 600

Tilslag NOK 110 000