Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Rumohr, Knut (1916-2002)
Komposisjon 1969

Olje på lerret
70x86
Signert og datert nede t.v.: Knut Rumohr -69

Signert på baksiden, på blindrammen: "Knut Rumohr".

UTSTILT:

Bergens Kunstforening, Vestlandsutstillingen nr. 51 197..

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 600–4 800 EUR 2 900–3 900

Tilslag NOK 30 000