Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1969

Olje på lerret
70x86
Signert og datert nede t.v.: Knut Rumohr -69

Signert på baksiden, på blindrammen: "Knut Rumohr".

Bergens Kunstforening, Vestlandsutstillingen nr. 51 197..

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 600–4 800EUR 2 900–3 900

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000