Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1969
Olje på lerret
70x86
Signert og datert nede t.v.: Knut Rumohr -69
Signert på baksiden, på blindrammen: "Knut Rumohr".
Bergens Kunstforening, Vestlandsutstillingen nr. 51 197..
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 600–4 800EUR 2 900–3 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000