Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Bergman, Anna-Eva (1909-1987)
No 10-1966 Mur de montagne

Tempera og metallfolie på papir
Arket: 43,5x55
Signert og datert nede t.h.: AEB 1966

Registrert av Fondation Hartung Bergman i Antibes i deres catalogue raisonné over kunstneren, ref tittelen.

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000 USD 14 400–18 000 EUR 11 800–14 700

Tilslag NOK 330 000