Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
No 10-1966 Mur de montagne
Tempera og metallfolie på papir
Arket: 43,5x55
Signert og datert nede t.h.: AEB 1966
Registrert av Fondation Hartung Bergman i Antibes i deres catalogue raisonné over kunstneren, ref tittelen.
Vurdering
NOK 120 000–150 000USD 14 400–18 000EUR 11 800–14 700
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 330 000