Debré, Olivier(1920-1999)
Geiranger brun 1971
Olje på lerret
100x100
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: O. Debré Geiranger brun -71
Delphine Masson, Marine Rochard (dir.): «Olivier Debré. Un voyage en Norvège», Tours, Centre de création contemporaine Olivier Debré (CCC OD), 11 mars – 17 septembre 2017.
Vurdering
NOK 160 000–200 000USD 19 200–24 100EUR 15 700–19 600
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00