Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Debré, Olivier (1920-1999)
Geiranger brun 1971

Olje på lerret
100x100
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: O. Debré Geiranger brun -71

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 160 000–200 000 USD 19 200–24 100 EUR 15 700–19 600