Gullvåg, Håkon(1959-)
Jesu døde legeme bæres bort VI
Olje på plate
100x100
Signert nede t.h.: Gullvåg
Påtegnet oppe t.v.: VI
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 800–7 200EUR 3 900–5 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Olje på plate
100x100
Signert nede t.h.: Gullvåg
Påtegnet oppe t.v.: VI
Vurdering