Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Kystlandskap med folkeliv
Olje på lerret
53x91
Signert nede t.v.: Smith-Hald
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 800–7 200EUR 3 900–5 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Olje på lerret
53x91
Signert nede t.v.: Smith-Hald
Vurdering