Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Kystlandskap med folkeliv

Olje på lerret
53x91
Signert nede t.v.: Smith-Hald

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 800–7 200 EUR 3 900–5 900