Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Hobdeheien ved Mandal 1922

Olje på lerret
63x108
Signert og datert nede t.v.: 1922 Amaldus Nielsen

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Hobdeheien ved Mandal af Amaldus Nielsen". Annen tittel på lapp samme sted: "Sommeraften Hobde Mandal 1923. Majorstuvn. 8".

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 7 200–9 600 EUR 5 900–7 800

Tilslag NOK 55 000