Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Hobdeheien ved Mandal 1922
Olje på lerret
63x108
Signert og datert nede t.v.: 1922 Amaldus Nielsen
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Hobdeheien ved Mandal af Amaldus Nielsen". Annen tittel på lapp samme sted: "Sommeraften Hobde Mandal 1923. Majorstuvn. 8".
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 200–9 600EUR 5 900–7 800
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 55 000