Waksvik, Skule(1927-2018)
Susanna i badet 2012
Bronse og bemalt bronse
H: 120, L: 45, D: 50
Signert og datert på plinten: Skule W 2012
Ref fortellingen om Susanna i badet fra Det gamle testamentet.
Vurdering
NOK 150 000–200 000USD 18 000–24 100EUR 14 700–19 600
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00