Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Sundbye, Nina(1944-)
Ballettdanser 1971

Bronse
H: 83 cm
Signert og datert på plinten: Nina Sundbye 1971

Stemplet på plinten: A/S Bronseskulptur

Vurdering
NOK 70 000USD 8 400EUR 6 900

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000