Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Sundbye, Nina (1944-)
Ballettdanser 1971

Bronse
H: 83 cm
Signert og datert på plinten: Nina Sundbye 1971

Stemplet på plinten: A/S Bronseskulptur

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000 USD 8 400 EUR 6 900

Tilslag NOK 70 000