Sundbye, Nina(1944-)
Ballettdanser 1971
Bronse
H: 83 cm
Signert og datert på plinten: Nina Sundbye 1971
Stemplet på plinten: A/S Bronseskulptur
Vurdering
NOK 70 000USD 8 400EUR 6 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Bronse
H: 83 cm
Vurdering
NOK 70 000USD 8 400EUR 6 900