Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Krohg, Christian (1852-1925)
Gutt med strikkelue i profil

Olje på lerret
40x33
Signert nede t.h.: C. Krohg

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000–150 000 USD 12 000–18 000 EUR 9 800–14 700

Tilslag NOK 150 000