Dahl, Johan Christian(1788-1857)
Landsbygate 1832
Olje på papir, oppklebet på lerret
56x64
Signert og datert nede t.h.: JDahl Octbr. 6 1832.
Bang 704. Kan være motiv fra Wachwitz i nærheten av Dresden.
Proveniens:
Thomas Fearnley, Oslo 1937.
Oscar Johannessen, Oslo 1937.
Privat eie.
Vurdering
NOK 400 000–600 000USD 48 100–72 200EUR 39 200–58 800
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00