Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Prins, Eugen (1865-1947)
Fra Ørberga 1917

Olje på plate
19x27
Signert nede t.h.: Eugen

Signert to steder på baksiden av platen: "Landskapsstudie Örberga 1917 Eugen" og "Till Fanny Hjelm från Eugen 1937".

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 600–4 800 EUR 2 900–3 900

Tilslag NOK 50 000