Tunold, Bernt(1877-1946)
Stilleben, Jølster
Olje på plate
62x55
Signert oppe t.v.: Bernt Tunold
Bok om Bernt Tunold medfølger: Einar Wiig: "Bernt Tunold", Bergen 1991, uten smussomslag, maleriet avbildet s. 181 med tittel og årstall: "Stilleben, Jølster 1934".
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 600–4 800EUR 2 900–3 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 23 000