Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Tunold, Bernt (1877-1946)
Stilleben, Jølster

Olje på plate
62x55
Signert oppe t.v.: Bernt Tunold

Bok om Bernt Tunold medfølger: Einar Wiig: "Bernt Tunold", Bergen 1991, uten smussomslag, maleriet avbildet s. 181 med tittel og årstall: "Stilleben, Jølster 1934".

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 600–4 800 EUR 2 900–3 900

Tilslag NOK 23 000