Sparre, Victor(1919-2008)
Violinpiken 1988
Olje på lerret
92x65
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -88
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Olje på lerret
92x65
Vurdering
NOK 50 000