Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Sparre, Victor(1919-2008)
Violinpiken 1988

Olje på lerret
92x65
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -88

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00