Sparre, Victor(1919-2008)
Kjærlighet og død 1986
Olje på lerret
33x41
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -86
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000