Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Sparre, Victor(1919-2008)
Kjærlighet og død 1986

Olje på lerret
33x41
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -86

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 15 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000