Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Strand, Svein (1934-2020)
Trilogi: På jakt etter den tapte tid I, På jakt etter den tapte tid II, På jakt etter den tapte tid III

Fargelitografi
Lysmål: 64x47,5, 46x69, 64x47,5
Signert nede t.h.: Svein Strand

Nummerert nede t.v.: 1/50
Illustrasjon til Marcel Proust, På sporet av den tapte tid.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 3 500