Strand, Svein(1934-2020)
Trilogi: På jakt etter den tapte tid I, På jakt etter den tapte tid II, På jakt etter den tapte tid III
Fargelitografi
Lysmål: 64x47,5, 46x69, 64x47,5
Signert nede t.h.: Svein Strand
Nummerert nede t.v.: 1/50
Illustrasjon til Marcel Proust, På sporet av den tapte tid.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 500