Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Widerberg, Nicolaus (Nico)(1960-)
Figurer 1998

Litografi, lysmål
62x82,5 Motivet: 60,5x80,5
Signert nede t.h.: Nicolai Widerberg

Nummerert, påtegnet og datert nede t.v.: 31/120 lito -98
Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 8 100