Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Widerberg, Nicolaus (Nico) (1960-)
Figurer 1998

Litografi, lysmål
62x82,5 Motivet: 60,5x80,5
Signert nede t.h.: Nicolai Widerberg

Nummerert, påtegnet og datert nede t.v.: 31/120 lito -98
Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 8 100