Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Riis, Bendik (1911-1988)
Landskap fra Norge. Fjell

Olje på plate
24x33
Signert nede på midten: Bendik Riis

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering