Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Johansen, Svein(1946-)
Museum II

Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: Svein J.

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 15 500