Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Johansen, Svein (1946-)
Museum II

Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: Svein J.

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 15 500