Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Singdahlsen, Andreas (1855-1947)
Elvelandskap, vinter 1897

Olje på lerret
32x42
Signert og datert nede t.h.: A. Singdahlsen. 1897

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 1 500