Singdahlsen, Andreas(1855-1947)
Elvelandskap, vinter 1897
Olje på lerret
32x42
Signert og datert nede t.h.: A. Singdahlsen. 1897
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 500
Olje på lerret
32x42
Vurdering