Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Uchermann, Karl (1855-1940)
Pointer i stand

Olje på lerret
75x101
Signert nede t.v.: Karl Uchermann

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering