Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Uchermann, Karl(1855-1940)
Pointer i stand

Olje på lerret
75x101
Signert nede t.v.: Karl Uchermann

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00