Krohg, Christian(1852-1925)
Skip forut
Olje på lerret
30x40,5
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 27 000
Olje på lerret
30x40,5
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering