Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Skip forut

Olje på lerret
30x40,5
Signert nede t.h.: C Krohg

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 27 000