Elevarbeid Krohg, Christian (1852-1925)
Ved roret
Olje på lerret
70x42
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
70x42
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering