Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Elevarbeid Krohg, Christian (1852-1925)
Ved roret

Olje på lerret
70x42
Signert nede t.h.: C Krohg

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 8 000