Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Nilsen, Ulf(1950-)
Dagbokblad 1980

Olje på lerret
182x61
Signert nede t.v.: Ulf Nilsen

Påtegnet med årstall på baksiden, på blindrammen: 1980.

LITTERATUR: Gunnar Danbolt: "Ulf Nilsen Passasjer 1978-1999", avbildet s. 21 med tittel "Dagbokblad" og med årstall "1979-80".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 11 000