Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Rittun, Thorstein (1929-2018)
Eplet 1978

Olje på plate
25x21
Signert og datert nede på midten: Th. Rittun -78

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av rammen.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 1 500