Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Winge, Sigurd (1909-1970)
Ras 1949

Radering, lysmål
31,5x53,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge - 49

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Eget trykk etat II nr. 5/12.
Askeland, Galleri KB nr. 28.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 3 000