Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Winge, Sigurd(1909-1970)
Ras 1949

Radering, lysmål
31,5x53,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge - 49

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Eget trykk etat II nr. 5/12.
Askeland, Galleri KB nr. 28.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 000