Hagen, Else(1914-2010)
Pike i gresset
Litografi, lysmål
29x38 Motivet: 27,5x37
Signert nede t.h.: Else Hagen
Nummerert nede t.v.: 184/260
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 500
Litografi, lysmål
29x38 Motivet: 27,5x37
Signert nede t.h.: Else Hagen
Nummerert nede t.v.: 184/260
Vurdering