Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Hagen, Else (1914-2010)
Pike i gresset

Litografi, lysmål
29x38 Motivet: 27,5x37
Signert nede t.h.: Else Hagen

Nummerert nede t.v.: 184/260

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 1 500