Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1969

Serigrafi på papir oppklebet på plate
Lysmål: 57x46,5
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -69.

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 130/250

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 9 500