Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1969
Serigrafi
Lysmål: 65x63
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -69.
Nummerert nede t.v.: 108/360
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 10 500
Serigrafi
Lysmål: 65x63
Nummerert nede t.v.: 108/360
Vurdering