Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Soot, Eyolf (1859-1928)
Pike med risknippe

Olje på lerret
58x46
Signert nede t.v.: Eyolf Soot

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000