Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Soot, Eyolf(1859-1928)
Pike med risknippe

Olje på lerret
58x46
Signert nede t.v.: Eyolf Soot

Vurdering

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 35 000