Soot, Eyolf(1859-1928)
Pike med risknippe
Olje på lerret
58x46
Signert nede t.v.: Eyolf Soot
Vurdering
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
58x46
Signert nede t.v.: Eyolf Soot
Vurdering