Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel

Fargelitografi
Lysmål 69x49
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: 150/265
Ouevrekat.nr. 124

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 500