Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Sitter, Inger (1929-2015)
Sort og rød komposisjon 1969

Fargelitografi
Arket: 67,5x55, Motivet: 50x50
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 69

Nummerert nede t.v.: 65/250

Oeuvrekat.nr. 56

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 5 100