Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Rose, Knut(1936-2002)

Litografi
Arket: 71,5x52
Signert nede t.h.: Knut Rose

Påtegnet og nummerert nede t.v.: EA 4/20
Fra mappen "Gjengangere".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 1 500