Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Rose, Knut (1936-2002)

Litografi
Arket: 71,5x52
Signert nede t.h.: Knut Rose

Påtegnet og nummerert nede t.v.: EA 4/20
Fra mappen "Gjengangere".

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 1 500