Fjell, Kai(1907-1989)
Pike med lampe
Litografi
Lysmål:49x63, Motivet: 47x61
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 250/290
Fra 1982.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 15 000
Litografi
Lysmål:49x63, Motivet: 47x61
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 250/290
Fra 1982.
Vurdering